Aralık Ayı ile İlgili Sözler

SAYFA İÇERİĞİ: Aralık ile İlgili Sözler, Aralık Ayı ile İlgili Sözler, En Güzel Aralık Sözleri, Aralık Ayı ile İlgili En Güzel Sözler, Etkileyici Aralık Sözleri Güzel sözler sitemizin bu sayfasında ”Aralık” ayı hakkında sözler bir araya toplanmıştır. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz. ARALIK AYI ile İLGİLİ SÖZLER Aralık’ta […] The post Aralık Ayı ile İlgili Sözler appeared first on Güzel Sözler - Güzel Mesajlar.

Aralık Ayı ile İlgili Sözler

SAYFA İÇERİĞİ: Aralık ile İlgili Sözler, Aralık Ayı ile İlgili Sözler, En Güzel Aralık Sözleri, Aralık Ayı ile İlgili En Güzel Sözler, Etkileyici Aralık Sözleri


Güzel sözler sitemizin bu sayfasında ”Aralık” ayı hakkında sözler bir araya toplanmıştır. Sayfamızda yer alan sözleri sosyal medya hesaplarınızda yayımlayabilir, mesaj yoluyla sevdiklerinize iletebilirsiniz.


ARALIK AYI ile İLGİLİ SÖZLER

Aralık’ta açan kardelen gibi sana olan aşkım.

Kaç suskunluk sonra gelirsin? Aralık geldi, yıl bitiyor.

Bir umut var içimde Aralık ile gelen soğukla birlikte…
Sevginin sıcaklığı aralığın soğuk günlerinde hissedilir.

Pencereyi açıp bağırasım var! Nisansın sen Aralık değil!

Soğuk ayların en soğuğudur aralık ayı yürekleriniz üşür.

Aşkın sıcaklığını Aralık ayının soğuk günlerinde hissetmek var.

Ömrün en mavi göğünü Aralık ayı boyar. (Melih Cevdet Anday)

Aralık’ta hava soğuyunca değil, yüreği buz kesilince başlarmış insanın kışı.

Kim bilebilirdi ki bir gün Aralık’ın yalnızca bedenimi değil, kalbimi de üşüteceğini?

Güneş en çok havanın eksi on dereceye düştüğü Aralık ayı gecelerinde aklımıza gelir. (Victor Hugo)

Dünyanın en uzun gecesi; 21 aralık değil, senin beni bırakıp gittiğin gecedir. (Küçük İskender)

Her mevsimin kendine özgü rengi vardır. Nisan yeşille, eylül sarıyla, aralık beyazla özdeştir. (Melek Altun)
Erkekler kur yaparken Nisan, evlendikten sonra Aralık havasına girerler. (William Shakespeare)

Aynada gördüğüm yüzün, dudağı gam, gözleri hüzün. Ben Aralık gecesinde hapsolmuşum, adı var kendi yok gündüzün.

Aralık ayında doğan erkekler hareket ve çalışkanlığı temsil ederler. Bu ayda doğan kadınlar kararsız olurlar. (Mine Söğüt)

Daha kaç sensizlik lazım bana? Benim seni unutmama kaç Aralık lazım? Bak bir yıl daha bitiyor kimsesizliğin arasında…

Dünyanın en uzun gecesi 21 Aralık değil, beni terk ettiğin gecedir. Beni üzdüğün, yorduğun, yıprattığın gecedir. (Şükrü Erbaş)

Aralık Sözleri

Soğuk bir aralık sabahında, gökyüzünde beliren güneşe benziyordu yüzün. Bir kez gülsen, ısınacaktı tüm şehir. (Bektaş Şenel)

Bu Aralık’ta bensizlik çalar kapını. Benli dünleri düşünür, avunursun… Sanma ki yalanlar içinde, ben gibi bir doğru bulursun.

Asfalttan yürüsün Aralık,/Sevmem, netameli aydır./Bir başka ama bilemem/Bir kaçıncı bahara kalmıştır vuslat. (Ahmed Arif)

Tesadüf bu ya; aylardan Aralık, günlerden salı ve sen gidiyorsun salına salına bütün aralıklardan yüreğime… (Küçük İskender)

Aralık ayında tanışmıştık seninle kışın ortasında çiçekli yollardan yürütmüştün beni. Ben şimdi nasıl vazgeçeyim senden? (Furkan Taha Postallı)
Aralık ayının gri göğü altında, kocaman asma köprülerde unutulmuş üç dört kömür vagonu, nesnelerin sessiz hüznünü dile getiriyordu. (Emile Zola)

Aylardan aralık, yine bir yıl daha bitiyor, yoksun sen. Ne zaman olacaksın, yoksa, yoksa benim bittiğim yerde, sen mi başlayacaksın… (Uğur Akbulak)

Bir gün hava çok soğuk dediğimde, Aralık’ın değerini anlayacaksın demişti babam. Haklıymış! Ben seni tanıdım ve her mevsim kalpte Aralık nedir anladım.

Sen Aralık ayı gibisin be kadın. Aralık kadar sert havan, dondurucu rüzgarların var. Ama gel gör ki bu kalp ferman dinlemiyor. Tüm buzlara rağmen bir ateş yakıp yolunu gözlüyor.

Ben aşkı Aralık’tan çaldım. Aralık kadar soğuk, Aralık kadar karlı bir yılın ardından Haziran’a daldım. Oysa Aralık’ın kıymetini bilemediğimi anladım. Soğuktu. karlıydı ve belki de ayazdı ama kalbimi ısıtacak kadar sıcaktı.

The post Aralık Ayı ile İlgili Sözler appeared first on Güzel Sözler - Güzel Mesajlar.